Animator Roku 2018 w woj pomorskim.

Animator z Sierakowic jednym z najlepszych Animatorów w Polsce.

W dniu 25.11.2018r w siedzibie fundacji Orły Sportu, który jest krajowym operatorem projektu Lokalny Animator nastąpiła finałowa gala i wybór najlepszych Animatorów w Polsce.

Podczas podsumowania projektu Animatorzy jak i zgromadzeni goście mieli okazję poznać swoje osiągnięcia względem projektu Lokalny Animator to znaczy owoc animacji sportowej na Orlikach. Przedstawiciele Fundacji Orły Sportu z prezesem Łukaszem Strzeleckim na czele prezentowali wyniki projektu, tabele oraz statystyki.

Podczas gali wyłoniono Animatora Roku 2018 w poszczególnych województwach oraz Animatora 2018 w Polsce.

Konkurs Animatora Roku 2018 miał III etapy

I etap: Wyłonienie 6 lub 7 z poszczególnych Orlików( liczba zależy od ilości Orlików w województwie) max 100 animatorów.

II etap:16 wyłonionych Animatorów z 6 lub 7 Animatorów roku w poszczególnym województwie.

III etap. Wybór trzech najlepszych w skali kraju na podstawie szesnastu z etapu II.

Lokalny Animator z Sierakowickiego Orlika wygrał etap wojewódzki i znalazł się w gronie 16 najlepszych Animatorów w kraju.

Należy przypomnieć, że w 2013 Wnuk-Lipiński Marian wygrał projekt ogólnopolski w 2014 był w gronie 16 Animatorów Roku w 2015 także otrzymał nominację do tego wyróżnienia a tegoroczne wyróżnienie jest trzecim tego rodzaju.

Animator z Sierakowic jednym z najlepszych Animatorów w Polsce.

Konkurs Animatora Roku 2018 miał III etapy