Dobry początek - mamy trzy punkty w CLJ U15

Pierwsze i bardzo ważne punkty w zdobyły zawodniczki Olimpico Malbork/ Sierakowice z Juna Trans Stare Oborzyska.

Od pierwszych minut widać było ogromną determinację w naszym zespole lecz nie potrafiliśmy tego udokumentować celnym strzałem. Najbliżej była Kamila Resa lecz jakoś nie udało się wykończyć dobrze zapowiadających się akcji.

Tuż przed przerwą po kolejnej akcji lewą stroną piłka trafiła do Andzeliki Pawelczyk,która wyłożyła Kamili Resa a ta umieściła ją w bramce i tym samym zdobyła pierwszą historyczną bramkę.

Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił Olimpico atakowało a Juna skutecznie się broniła, po akcji prawą stroną Daria Sychta została sfaulowana w polu karnym a Julianna Cyman pewnie wykonała stały fragment i było 2:0.

Na 7 minut przed końcem Juna wyprowadziła kontrę po której padła bramka a strzelczynią była Nadia Kasińska.

Kolejne spotkanie rozegramy dopiero 28.03.2020 o 11:00 z AP LG Gdańsk.

Skład:

Julia Wenta, Oliwia Gniba, Julianna Cyman, Roksana Patelczyk, Agata Koszałka, Andzelika Pawelczyk, Daria Sychta, Kamila Resa, Wiktoria Malek, Dominika Murawska, Julia Rolla

Rezerwa

Weronika Klebba, Nikola Jelińska,Dominika Trepczyk, Klaudia Smętoch.

Witamy na pokładzie nową zawodniczkę, która przyszła do nas prosto z Lechii Gdańsk czyli Julia Rolla.