Echa Obozu dochodzeniowego Sierakowice 2020

W dniach 03-08.08 2020r KPPN Olimpico Malbork wraz z dziewczynami "Expert" Pantery Sierakowice przebywały na obozie dochodzeniowym w Sierakowicach.

Dzień po dniu plan obozu był bardzo szczelnie wypełniony treningami, meczami oraz wszelkimi atrakcjami jakie zapewnił klub dla zawodniczek więc nudy nie było.

Plan dnia wyglądał następująco:

-- śniadanie, drugie śniadanie, trening sesja przedpołudniowa, obiad, gry i zabawy naszych dziadków, trening sesja popołudniowa, kolacja.

W czasie obozu dziewczęta rozegrały dwa sparingi z IV ligowym zespołem  jeden w Sierakowicach a jeden na wyjeździe w Stężycy ponadto dziewczęta dwukrotnie odwiedziły basen w Bytowie a na zakończenie obozu odbyło się huczne ognisko.

Podczas ogniska zostały podsumowane działania z obozu oraz równoległego projektu Ja, Ty, My, Sąsiedzi w którym miały okazję brać udział dziewczęta. Na koniec zostały rozdane prezenty od sponsorów czyli firm: Nestle, Lubella, Coca Cola i wielu innych wspomagających nas w naszym działaniu.

Miłym akcentem było wsparcie sprzętowe przekazane przez prezes i wiceprezesa fundacji "Piłka Jest Kobietą", sprzęt z pewnością pomoże nam rozwijać umiejętności fizyczne. - DZIĘKUJEMY!!

Oczywiście do obozu nie doszło by gdyby nie wsparcie ze strony Gminy Sierakowice, która dotowała nasze działanie "wakacje z piłką nożną" i dzięki jej wsparciu mogliśmy zacieśnić nasze relacje oraz podszlifować formę.