I miejsce U-11 dla Olimpico Malbork/Sierakowice

Od października toczyły się I Mistrzostwa Pomorza w Piłce Nożnej dziewcząt U-11 a finałowa kolejka odbyła się w Kramarzynach 02.06.2019r.
Po raz pierwszy Pomorski Związek Piłki Nożnej był patronem i organizatorem tego typu rozgrywek.

Do rozgrywek przystąpiło 6 klubów z pomorza: Akademia Piłkarska LG, Pogoń Tczew, Błękitni Wejherowo, Feniks Kramarzyny, KKPN Olimpico Malbork/Sierakowice oraz ULKS Prometeusz Tuchomie.Zgłoszone zespoły były także gospodarzami poszczególnych turniejów co dało nam 30 meczów w 6 kolejkach po 5 spotkań.

W każdym turnieju wyróżniano zawodniczkę turnieju,najlepszą strzelczynię oraz bramkarkę, zawodniczki klubu KKPN Olimpico praktycznie co turniej otrzymywały wyróżnienia najwięcej Marysia Ostopinka oraz inne nasze zawodniczki Kaja Płotka czy Nadja Jędrzejewska.

Z Sierakowickich Panter udział brały Kaja Płotka, Julia Lis, Nikola Gniba oraz Paulina Miotk.
Paulina Miotk dzień wcześniej zdobyła drugie miejsce w swojej kategorii w wojewódzkich zmaganiach recytatorskich w Chmielnie, więc nie samą piłką nożną żyją dziewczyny mamy także tenisistki stołowe czy siatkarki.

Podziękować należy przede wszystkim całemu sztabowi trenerskiemu oraz naszym sponsorom Centrum Handlowe Expert Sierakowice oraz Gminie Sierakowice za wsparcie.

Skład na turnieju finałowym w Kramarzynach:
Strycharz Nikola, Duch Kinga, Krzyżanowska Aleksandra, Jędraszek Hania, Jędraszek Lena, Włodarczyk Milena, Dziedzic Zuzanna, Kąkol Marcelina, Milanowska Marysia,
Ostopinka Marysia, Miotk Paulina, Gniba Nikola, Płotka Kaja, Lis Julia.

Trenerzy: Jerzy Wnuk-Lipiński, Marian Wnuk-Lipiński.

Kierownicy:Jarosław Jędrzejewski, Małgorzata Gniba.