KONIEC SEZONU ALE NIE PRACY

Zakończyliśmy sezon najbrutalniejszym meczem bo tak można go opisać i szkoda bo można było inaczej.

W czersku mecz rozpoczął się z opóźnieniem za sprawą lądującego helikoptera. Po pierwszym gwizdku mieliśmy okazję wyjść na prowadzenie ale nie zakończyliśmy celnym strzałem akcji. Po pewnym czasie rozpoczęto polowanie na nogi zawodniczek,pierwsza padła Julia Cyman.Zawodnik Borowiaka atakuje wślizgiem oczywiście wybija ją ale przy okazji wyprostowanymi nogami atakuje nogi zawodniczki w konsekwencji Julka pada na murawę u odnosi kontuzję.Kolejne zawodniczki skutecznie zostają wykluczane z gry przez BRUTALI z Czerska. Niestety w początkowej fazie gry nawet nie było służby medycznej zawodniczki zwijały się z bólu a ratownika nie widać.Apteczkę przyniósł rodzic naszej zawodniczki a trener udzielił pierwszej pomocy.Mieliśmy sporo okazji do strzelenia bramek lecz przeciwnik skutecznie nas blokował.

Tego dnia mieliśmy aż sześć kontuzji, niestety przy bardzo biernej postawie sędziego jak i trenera przeciwnej drużyny baliśmy się o kolejne kontuzje ale dziewczęta dotrwały do końca spotkania. Przykry jest fakt,że dwie bramki wpadły ze spalonego ,dwie po ewidentnym faulu na zawodniczce i jedna po błędzie naszej obrony. Dorośli potrafią niestety zepsuć piękno gry.

Kończymy sezon na 11 miejscu z 10 punktami, zdobywamy 35 bramek a tracimy 91.

Niestety do celu zabrakło nam 2 pkt ale innym celem było zdobycie mistrzostwa pomorza w  U-13,U-11 TO Mamy.W piątek 21.06 o godz.16:00 podsumowanie minionego sezonu oraz przedstawienie co dalej działamy.

Czeka nas praca związana z Finałem  krajowym LZS Mała Piłkarska Kadra Czeka dla 4 zawodniczek z Sierakowic.5-7.07

Wyjazd do Dani dla zgłoszonych zawodniczek- Lipiec

W sierpniu przygotowanie i pierwsze treningi do nowego sezonu.