PANTERY Mistrzyniami Pomorskiej Ligi Halowej 2019

W Żukowie 03.03.2019r odbyła się finałowa trzecia kolejka rozgrywek Pomorskiej Ligi Halowej Dziewcząt w kategoriach młodziczki oraz seniorki.

Do rozegrania zostały trzy mecze z Żukowem,Hanzą Elbląg oraz Olimpico Malbork do wygrania cyklu potrzebne Panterom była jedna wygrana gdyż Hanza Elbląg miała zaledwie i aż 6 pkt straty.

Źle rozpoczęły Pantery bo w pierwszym meczu przegrały 5:2 z gospodyniami GKS Żukowo i zremisowały z Hanzą Elbląg 0:0,zrobiło się dosyć nerwowo i decydujący mecz z Olimico trzeba było po prostu wygrać.Zawodniczki mocno zmotywowane rozgromiły Olimpico 9:1 i tym samym wygrały turniej.

Tabela po 3 turniejach/9 meczach.

1) "expert"PANTERY Sierakowice

2) Hanza Elbląg

3) GKS Żukowo

4) Olimpico MAlbork

Nagrody indywidualne otrzymały Julianna Cyman - królowa strzelczyń 34 bramki w turnieju a Wiktoria Malek nagrodę królowa ligi.

Nie zwalniamy tempa już w sobotę oraz niedzielę gramy w Przywidzu turniej Lotos Gryffin Cup.

Pantery w składzie:

Zuzanna Płotka, Daria Sychta,Kamila Resa, Wiktoria Malek,Dominika Treczyk,Julianna Cyman,Julia Wodzińska,Roksana Patelczyk,Zuzanna Lemke oraz Oliwia Gniba

Trener.Wnuk-Lipiński Marian

Kierowniczki: Łucja Myszk, Małgorzata Gniba