Pantery - Wierzyca 2:5 fenomenalny występ Resy

Mecz z Wierzycą Stara Kiszewa dostarczył wielu emocji i zwrotów akcji, nie był to łatwy przeciwnik choć nie pokazał nic nadzwyczajnego.

Już w pierwszych minutach Weronika Klebba przelobowała bramkarza Wierzycy ale sędzia dopatrzył się spalonego, zaraz po tym najmocniejszy punkt przeciwników Jakub Czerwiński chłopak potężnie zbudowany i szybki zdobywa pierwszą bramkę. Nasze zawodniczki ruszyły do odrabiania strat i Roksana Patelczyk mocnym strzałem z rzutu wolnego obija słupek a Kamila Resa dobija zdobywając wyrównanie. Jeszcze  2 razy w podobny sposób przeciwnicy zdobywają bramkę czyli prostopadłe podanie i szybki mocny zawodnik przedziera się środkiem zdobywa bramki.Kamila Resa jeszcze raz zdołała zaskoczyć bramkarza mocnym strzałem na 2:2.

Mecz mógł się podobać choć chłopcy nie znają gry fair play i jak dało się zauważyć w momencie gdy sędzia odwracał wzrok łokcie lądowały na zawodniczkach- sprytne lecz czy o to chodzi???