Podsumowanie rundy jesiennej- MAMY MISTRZA

Ciężka ale udana runda jesienna dziewcząt KKPN Olimpico Malbork/ Expert Pnetry Sierakowice Jesienne rozgrywki piłkarskie w klubie Malborsko - Sierakowickim obfitowały w zmagania na najwyższym poziomie i o wysokie cele. Klub zgłosił dziewczęta do rozgrywek w kategoriach: U-9, U-11, U-13 oraz U-15.Brał udział także w ogólnopolskim turnieju o Puchar Tymbarka U-10 oraz U-12, w których awansował do finałów wojewódzkich i na wiosnę powalczy o awans do finału krajowego. W rozgrywkach mistrzowskich o ile w kategoriach najmłodszych rozstrzygnięcia nastąpią wiosną to w starszych dziewczęta do lat 13 zdobyły wice mistrzostwo pomorza oraz awans do rozgrywek strefowych o finał ogólnopolski. Starsze dziewczęta do lat 15 zdobyły tytuł Mistrza Pomorza oraz awansowały do najwyższej Centralnej Ligi Juniorek U-15.O awansie przesądził mecz rozgrywany w Sierakowicach 13.10.2019r gdzie Sierakowiczanki wygrały 4:1 na wyjeździe z AP LG Gdańsk uległy 0:1 co dało w dwumeczu wynik 4:2. Trzeba nadmienić, że sierakowickie Pantery związane z klubem malborskim na co dzień grały z chłopcami w lidze okręgowej JD1 na wiosnę przy odpowiednim wsparciu finansowym mają zamiar grać już tylko dziewczętami z woj. zachodniopomorskiego,wielkopolskiego czy kujawsko-pomorskiego w CLJ -U15. W przerwie zimowej Sierakowiczanki jako Olimpico Malbork wystąpi w Eliminacjach Mistrzostw Polski w Futsalu U-14 prawdopodobnie eliminacje odbędą się w Tczewie na przełomie grudnia i stycznia.

Skład Sierakowickiego zespołu U-15.

ZUZANNA PŁOTKA, JULIA BULCZAK- BRAMKARKI ZUZANNA LEMKE,OLIWIA GNIBA, JULIA WENTA, ROKSANA PATELCZYK, DARIA SYCHTA, JULIANNA CYMAN, WIKTORIA MALEK, KAMILA RESA, DOMINIKA MURAWSKA, JULIA WODZIŃSKA, KLAUDIA SMĘTOCH, DOMINIKA TREPCZYK, NIKOLA ŁACHMACKA,WERONIKA KLEBBA, AGATA KOSZAŁKA, ANDZELIKA PAWELCZYK

Sztab trenerski: Trenerzy - Wnuk Lipiński Marian, Wnuk-Lipiński Jerzy

Kierownik - Małgorzata Gniba

Prowadzenie zespołu dotowane ze środków dofinansowanych przez gminę Sierakowice oraz sponsorskich.