POWOŁANIE DO KADRY POMORZA U-14

Miła informacja dotarła do nas z Pomorskiego Związku Piłki Nożnej a konkretnie ze sztabu trenerskiego dziewcząt U-14.Trener Karol Złonkiewicz powołał na zgrupowanie oraz na mecz mistrzowski z kadrą Podlaskiego ZPN nie tylko Julię Cyman ale i Oliwią Gniba. Po poniedziałkowych konsultacjach U-12 w,których brały udział zawodniczki z Sierakowic Oliwia Gniba oraz Wiktoria Malek  to Oliwia została dokoptowana  do kadry U-14. Wraz z Julią Cyman i Oliwią Gniba z klubu Olimpico Malbork powołana została Dominika Mórawska.

Zgrupowanie rozpocznie się 22.04 a zakończy meczem mistrzowskim 24.04.

Powołania Kadry Dziewcząt U-14

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu zawodniczek na zgrupowanie połączone z meczem mistrzowskim Pomorski ZPN – Podlaski ZPN w dniach 22-24.04.2019 r. Mecz odbędzie się w terminie 24.04.2019 r. o godzinie 13:00 na boisku ul. Łąkowa 59, Reda. Zbiórka powołanych zawodniczek 22.04. godz. 18.00 w Redzie.

1 Komossa Gabriela AP LG Gdańsk
2 Garcon Amelia AP LG Gdańsk
3 Grześkowiak Jagoda KKS Unia Tczew
4 Gadawska Oliwia KS Klif Chałpowo
5 Krampa Anastazja LZS Bojano
6 Martyka Oliwia AP KP Gdynia
7 Orłowska Martyna MKS Chojniczanka Chojnice
8 Karwacka Zuzanna MKS Chojniczanka Chojnice
9 Grzywińska Zuzanna MKS Gryf Tczew
10Jędrzejewska Julia Pogoń Tczew
11Łapińska Oliwia Pogoń Tczew
12Bławat Amelia Pogoń Tczew
13Potomska Barbara Pogoń Tczew
14Świdwińska Wanesa
15 Cupa Celina UKS Lider Rychnowy
16Gniba Oliwia Olimpico Malbork
17Murawska Dominika Olimpico Malbork
18Cyman Julia Olimpico Malbork

Powołane zawodniczki winne posiadać ze sobą aktualne badania sportowe, ochraniacze, buty piłkarskie na nawierzchnię trawiastą, sprzęt do treningu. Proszę o potwierdzenie obecności do 19.04.2019 r. Nieusprawiedliwiona nieobecność skutkuje pominięciem zawodniczki przy kolejnych powołaniach Kadry Pomorza U14. W razie pytań proszę o kontakt z trenerem.

Trener I Kadry U-14 Karol Złonkiewicz tel 608 845 235 e-mail k.zlonkiewicz@pomorski-zpn.pl
Trener II Kadry U-14 Hanna Dryja tel. 506 524 927 e-mail h.dryja@pomorski-zpn.pl