Przegrana i ogromny niedosyt

Z Pinczyna wyjeżdżamy z ogromnym niedosytem po meczu z Meteorem, mimo że prowadziliśmy grę i mieliśmy sporo sytuacji bramkowych to przegrywamy 3:2.

Bardzo dobrze rozpoczął się mecz i w 12 minucie Wiktoria Malek strzela na 0:1, po chwili dwukrotnie mieliśmy okazję na podwyższenie gdy Daria Sychta sam na sam marnuje dwie okazje. Jak mówi stare porzekadło piłkarskie niewykorzystane sytuacje potrafią się zemścić i zemściły się, w kuriozalny sposób tracimy dwie bramki. Do wyrównania doprowadziła Julianna Cyman na 2:2 i oczywiście jeszcze kilka razy mogła podwyższyć stan meczowy ale skutecznie była blokowana. W 67 minucie tracimy 3 bramkę i nawet mogliśmy jeszcze zremisować ale niestety zabrakło zimnej krwi bo piłka po rzucie rożnym zatańczyła na linii przeciwnika.

Duży niedosyt bo wynik mógł być wysoki dla naszego zespołu a tak zeszliśmy pokonani i nikt nie patrzy na styl gry po wyniku. Niestety sędzia nie zgodził się na grę 11x11 a szkoda.

Był to ostatni mecz ligowy w naszym wykonaniu teraz już mecz rewanżowy z Akademią Piłkarską LG Gdańsk w sobotę 09.11 o 17:30. Zapraszam jeśli ktoś chciałby nam pokibicować w pierwszym meczu w Sierakowicach było 4:1 dla Olimpico czyli Panter.

Schodzimy powoli na halę sportową tak więc pierwszy trening  wtorek12.11 od 16:00 do 17:45 w SP 1

środa  13.11 od 17:30 do 19:30 w SP 2( wspólny)