WYGRANA W TURNIEJU "FERIE Z PIŁKĄ NOŻNĄ 2019"

W poniedziałek 18.02.2019 w SP nr 1 w Sierakowicach został rozegrany turniej piłki nożnej halowej Ferie z Piłką Nożną.Udział w turnieju brali chłopcy z  SP Sierakowice I, SP Sierakowice II,Słupia Sulęczyno oraz dwie ekipy "expert"PANTERY Sierakowice 2005/2006 oraz 2006/2009.

Pierwszy zespół Panter poradził sobie choć było to bardzo trudne wygrywając 2 mecze oraz 2 remisując co w ostatecznym rozrachunku dało 8 pkt ale były lepsze o jedną bramkę od chłopców z Słupi Sulęczyno.

Nasz drugi młodziutki zespół nie poradził sobie ale stawiał opór zawodnikom i szkoleniowo wypadł bardzo dobrze.W zespole młodszym zagrały trzy debiutantki,które pokazały się z bardzo dobrej strony.

Klasyfikacja turniejowa:

1) "expert"PANTERY Sierakowice I

2) Słupia Sulęczyno

3) SP Sierakowice I

4) SP Sierakowice II

5) "expert"PANTERY Sierakowice II.

Nagrody ufundowane zostały przez wójta gminy Sierakowice oraz kartuski bank Santander.