Wygrana z Kaszubią

Po remisie z lokalnym przeciwnikiem przyszedł czas na wygrane spotkanie z Kaszubią Kościerzyna 5:0.

Mecz od samego początku był pod kontrolą naszego zespołu a sporadyczne wypady przeciwnika kończyły się niecelnymi strzałami. Próbowaliśmy szybko rozwiązać worek z bramkami lecz nasz trud spełzł na dobrze broniącym tego dnia bramkarzu bądź nieskuteczności naszych zawodniczek.

W 30 min Julianna Cyman dwukrotnie pokonuje bramkarza gości aplikując mu piękne bramki. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, w 54 min z rzutu rożnego Oliwia Gniba wbiła gwoździa w bramkę Kaszubi pakując piłkę głową.W 59 minucie po pięknej i składnej akcji Gniba- Malek ta druga pakuje do bramki, całość zakończyła Marysia Ostopinka nabijając przeciwnika ,który skierował piłkę do własnej bramki.

Nie do zatrzymania był nasz zespół w sobotnie przedpołudnie.GRATULACJE!!