Wygrany mecz z Akademią Piłkarską LG Gdańsk 4:1

Expert Pantery Sierakowice/ Malbork - Akademia Piłkarska LG Gdańsk. 4:1
Bramki Daria Sychta 2, Dominika Trepczyk i Julianna Cyman.
Pierwszy z dwumeczu na naszą korzyść bez wyraźnej przewagi ale za to z ogromną wolą walki.Przeciwniczki rozpoczęły mocnym akcentem strzałem z 30 m pod poprzeczkę i. Zuzka Płotka nie miała najmniejszych szans. Nasz zespół odpowiedział akcją zespołową i Daria Sychta strzela wyrównującą bramkę.Kolejne bramki to tylko w naszym wykonaniu Julianna Cyman po ciekawej akcji gdzie piłka dosłownie się wturlała następnie w zamieszaniu podbramkowym Dominika Trepczyk. Daria zakończyła strzelanie po pięknym rajdzie prawą stroną boiska i ładnym strzale.
Gratulacje dla całego zespołu na wielki Plus dziś zasługuje Zuzka Płotka Bramkarka.

Skład zespołu:

ZUZANNA PŁOTKA JULIA BULCZAK- ROKSANA PATELCZYK, ZUZANNA LEMKE, WIKTORIA MALEK, OLIWIA GNIBA,DARIA SYCHTA, JULIANNA CYMAN, DOMINIKA MURAWSKA, DOMINIKA TREPCZYK, AGATA KOSZAŁKA, NIKOLA ŁACHMACKA,WERONIKA KLEBBA, JULIA WENTA,KLAUDIA SMĘTOCH

PIERWSZY KROK W STRONĘ AWANSU!!!!!!

KIEROWNIK: MAŁGORZATA GNIBA