Wysoki wynik w Stężycy ale bez wstydu.

Niestety ze Stężycy wróciliśmy z wieloma bramkami lecz nie bez pewnego doświadczenia.

Nasze zawodniczki od początku skazane były na wysoki wynik, borykamy się z chorobami pewnie jak większość zespołów ale do meczu nie przystąpiła choćby nasza czołowa bramkarka Zuzia czy Julka a broniła całkiem dzielnie Natalka.

Zespół ze Stężycy dodatkowo wzmocniony zawodnikami ze składu Ligi Wojewódzkiej nie miał wielkich problemów i poradził sobie strzelając 19 bramek, nasze zawodniczki dzielnie stawiały opór i nawet pięciokrotnie zagroziły bramce Raduni lecz zabrakło skuteczności.Bramka nam się należała pomimo zmroku jaki zapadł na boisku graliśmy do końca a zawodnicy Raduni punktowali niemiłosiernie. Jak na mecz z wice-liderem to postawiliśmy im pewne warunki choć szkoda,że zawodnicy ze Stężycy pomimo wysokiego wyniku nie mogąc dogonić Darii dopuszczali się brutalnych fauli co bardzo podniosło ciśnienie trenerowi.

Gramy dalej, za dwa tygodnie mecz z Liderem Wietcisą Skarszewy i jak pamiętamy nie jest to przyjazny teren dla naszych dziewczyn, dyskryminacja panuje i na trybunach i na boisku.-NIESTETY