CLJ U-15 ZNAMY RYWALKI

Polski Związek Piłki Nożnej podał terminarz i skład Centralnej Ligi Juniorek U-15 tym samym poznaliśmy rywalki oraz terminy rozgrywania meczy domowych oraz wyjazdowych.Pierwsze spotkanie odbędzie się bardzo wcześnie bo 7/8 marzec i to w Sierakowicach z JUNA-TRANS STARE OBORZYSKA.Po meczu domowym czeka nas daleki wyjazd pod Niemiecką granicę do Kostrzyna nad Odrą 14/15 marzec następnie 28/29 zagramy ponownie u siebie z zawodniczkami bardzo dobrze nam znanymi bo AP LG Gdańsk.Skład CLJ uzupełniają: SF LEJDIS LUBOŃ, MEDYK KONIN, OLIMPIA SZCZECIN,oraz LPFA POZNAŃ.

Jeszcze 3 lata wstecz zastanawialiśmy się czy uda nam się zagrać mecze ligowe a tu rywalizujemy na najwyższym poziomie w Polsce w danej kategorii to jak męska Ekstraklasa tak więc czeka nas dużo pracy i dużo wyrzeczeń.

Jeszcze raz zwracam się z prośbą do potencjalnych SPONSORÓW, którzy mogli by wesprzeć nasz zespół o pomoc w dążeniu do spełniania naszych marzeń i wsparciu finansowym lub materialnym.Czekają nas 3 dalekie wyjazdy i każdy z nich jest kosztowny. kontakt do trenera 660-775-023