SZALONY ROK 2019

Kończy nam się kolejny rok pracy,treningów,współpracy oraz rywalizacji. Dzięki współpracy z Malborskim klubem Olimpico Malbork nasz  kobiecy zespół piłkarski mógł uczestniczyć w wielu wspaniałych rozgrywkach. Dzięki wsparciu i dotacji Gminy Sierakowice, Miastu Malbork oraz naszego sponsora Centrum Handlowe Expert Sierakowice mogliśmy bez problemów finansowych przetrwać ten rok.Oczywiście to nie wszyscy sponsorzy bo zespół Malborski ma jeszcze wielu swoich darczyńców.Sporo się działo w tym 2019roku na pewno w pamięci utkwi nam wyjazd zespołu na turniej do Danii i rywalizacja z zespołami wielu krajów, awans do CLJ U 15 także jest dla nas sporym choć pewnym sukcesem bo udział przecież brały tylko dwa zespoły.Kolejnym naszym sukcesem to wyjazd na turniej finałowy Mała Piłkarska Kadra Czeka do Nowej Wsi Reńskiej, wygrana Pomorska Liga Halowa na początku roku. Ja jako trener dzięki zespołowi napisałem pracę licencjacką i obroniłem ją tak więc na podstawie tego zespołu powstała Praca Dyplomowa oraz Praca Licencjacka, planuję napisać jeszcze Pracę Magisterską tak aby powstał ciąg logiczny.

Nadchodzący rok 2020 także zapowiada się bardzo intensywnym już na początku bo 11.01.2020 Pantery wystąpią w Eliminacjach  Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu w Bojanie, następnie w lutym turniej Lotos Gryffin Cup a w marcu rozpoczynamy przygodę z CLJ U-15.

Należy podziękować całemu zespołowi za zaangażowanie, Pani kierownik Małgorzacie Gniba za wytrwałość oczywiście byłym Paniom kierowniczkom Łucji Myszk oraz Barbarze Płotka za wkład jaki poczyniły do tego zespołu.Dziękuję naszym darczyńcom Gminie Sierakowice, Centrum Handlowe Expert, Go Sport Piotr Jędrkowiak za wsparcie finansowe oraz rzeczowe. Dziękuję Prezesowi,trenerowi Jerzemu Wnuk-Lipińskiemu za możliwość współpracy z klubem KKPN Olimpico Malbork , dziękuję portalom internetowym ( sportnakaszubach.pl, expres kaszubski,pl, Nasze miasto Kartuzy, Kartuzy info.pl) za rzetelny przekaz naszej pracy. a także dziękuję rodzicom bo dzięki wam i waszemu wsparciu działamy i możemy się rozwijać wspólnie z waszymi pociechami.

Trener Wnuk-Lipiński Marian