Nielegalna polityka powołań

Od dłuższego już czasu mamy ogromny problem co do legalności powołań i drogi w jaki sposób się ona odbywa. O ile przymykaliśmy oko na powołania w ubiegłym roku to w tym roku przestrzegamy o stosowaniu nielegalnej polityce powołań do Kady Pomorskiej dziewcząt przez trenera prowadzącego.

PRZYPOMINAM - SMS do rodzica czy dziewczyny "powołanej" nie jest legalną drogą do powołania zawodniczki!!!!

Legalna droga powołania:

Informacja na skrzynkę mailową klubu KKPN Olimpico Malbork o powołaniu zawodniczki.

Informacja od prezesa do trenera w Sierakowicach bądź bezpośrednio do rodziców powołanej zawodniczki.

Powołanie widniejące na stronie Pomorskiego Związku Piłki Nożnej jest potwierdzeniem legalności powołania.

Absolutnie nie zgadzam się z obecną polityką powołań po przez SMS do rodzica czy zawodniczki i szantażem o odsunięciu w momencie niepojawienia się na "powołany mecz" czy konsultację , od następnych powołań. Działanie to przekracza wszelkie dobre znamiona sztuki piłkarskiej i stawia w złym świetle POM ZPN w mojej ocenie.

Proszę o powiadomienie mojej osoby o każdym tego typu nielegalnym powołaniu.

Wnuk-Lipiński Marian