10 lecie CANIKUŁY Bytów

8 lipca w ramach Dni Bytowa na stadionie miejskim odbył się mecz dla uczczenia 10-lecia naszego klubu Canicuła – Przyjaciele Canicuły (złożony z zawodniczek Malborka i Sierakowic). Przed meczem naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Andrzej Hrycyna wręczył w imieniu Burmistrza Bytowa pamiątkową statuetkę dla klubu i puchar dla naszej zawodniczki Pauliny Lublewskiej za wygranie klasyfikacji strzelczyń Pomorskiej III ligi kobiet. Jubilat pokonał swoich Przyjaciół 8:3. Dziękujemy miastu za uhonorowanie naszej 10 letniej działalności oraz zawodniczkom i ich opiekunom z Malborka i Sierakowic za przybycie i grę w tym meczu.

W meczu udział brały : Oliwia Smentoch,Klaudia Smentoch,Sandra Mielewczyk,Zuzanna Piepiórka oraz Julia Cyman.

info.Canikuła Bytów