Projekt dla rodzin!!!!

100 orlików na następne stulecie Niepodległości - śladami wielkich  sportowców | Fundacja Orły Sportu

Fundacja Orły Sportu oraz UG w Sierakowicach i Animator Sportu na Orliku w Sierakowicach zaprasza do udziału w projekcie wielopokoleniowym !!!!!!!

Projekt 100 orlików na następne stulecie Niepodległości – śladami wielkich sportowców to zajęcia sportowo-rekreacyjne oraz ćwiczenia terenowe dostosowane do wieku uczestników. Na uczestników programu czekają różnorodne formy aktywności m.in. Nordic walking, badminton, palant, bulle, unihokej, ringo, dart ogrodowy, frisbee, wielobój rekreacyjny. Ćwiczenia połączone zostaną z zajęciami z elementami patriotycznymi dla rodzin z dziećmi, osób dorosłych i seniorów.

ZGŁASZAJCIE SIĘ DO ANIMATORA 660-775-023

JUŻ NIEDŁUGO STARTUJEMY!!!!