FC Zielony Dwór wygrał mistrzostwa

Mistrzostwa Orlika Gminy Sierakowice 2015 W sobotę 18.07.2015 rozegrano II edycję turnieju piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Sierakowice pod nazwą Mistrzostwa Orlika Gminy Sierakowice. Do turnieju zgłosiło się 5 zespołów : Iwomar ,Team Kids, Ajax Wandtke grupa Sierakowice ,FC Zielony Dwór oraz Junior 98 Sierakowice . Zespoły grały systemem każdy z każdym 2x15 minut co dało sporo gry i rywalizacja była przez to bardzo ciekawa. W sumie rozegrano 10 meczy wyniki były następujące: FC ZIELONY DWÓR – JUNIOR 98 SIERAKOWICE 7:1 AJAX WANDTKE GRUPA SIERAKOWICE – IWOMAR 1:5 JUNIOR 98 SIERAKOWICE – AJAX WANDTKE GRUPA SIERAKOWICE 5:8 TEAM KIDS – FC ZIELONY DWÓR 2:10 AJAX WANDTKE GRUPA SIERAKOWICE – TEAM KIDS 7:5 IWOMAR – JUNIOR 98 SIERAKOWICE 6:1 TEAM KIDS – IWOMAR 3:5 FC ZIELONY DWÓR – AJAX WANDTKE GRUPA SIERAKOWICE 11:2 JUNIOR 98 SIERAKOWICE – TEAM KIDS 0:3 IWOMAR – FC ZIELONY DWÓR 1:1 I) FC Zielony Dwór II) Iwomar III) Ajax Wandtke Grópa Sierakowice IV) Team Kids V) Junior 98 Sierakowice Tym samym FC Zielony Dwór zdobył Mistrzostwo Orlika gminy Sierakowice lepszym bilansem bramkowym , Iwomar zdobył drugie miejsce a Ajar Wandtke grupa Sierakowice trzecie. Przyznano także nagrody indywidualne : Król strzelców – 12 bramek Zbigniew Miotk FC Zielony Dwór Najlepszy zawodnik turnieju – Zbigniew Miotk FC Zielony Dwór Najlepszy Bramkarz – Sławomir Plichta Iwomar Nagrody ufundował Wójt Gminy Sierakowice Tadeusz Kobiela w jego imieniu wręczał koordynator do spraw sportu Marian Wnuk-Lipiński oraz sędzia OZPN Gdańsk Staszek Paweł. Nagrody dodatkowe ufundował sklep sportowy COsport z Sierakowic Piotra Jędrkowiaka.