Informacje organizacyjne na przyszłe tygodnie!!!!!!!!!

Zakończyliśmy cykl turniejów wyczerpujących i muszę powiedzieć ,że jestem bardzo dumny z was dziewczyny za walkę i zaangażowanie.Były też chwile rozczarowania ale były to tylko chwile mogę bardzo podziękować rodzicom ,którzy tworzą nasz zespół i pomagają w naszym rozwoju ,nie można zapomnieć o naszym sponsorze Panu Piotrze Jędrkowiak  ze sklepu COSPORT dzięki któremu mogliśmy brać udział w Pomorskiej Lidze oraz Champion Sport z Kartuz który po części ufundował koszulki PANTER.

Od dziś czyli wtorku zaczynamy swoją poważną przygodę z piłką nożną to właśnie dziś zacznie się wcielanie zawodniczek do klubu piłkarskiego Olimpico Malbork,dziś rozdam wam Deklaracje Gry Amatora i po wypełnieniu i dopełnieniu dalszych formalności staniecie się społecznością piłkarską Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

W piątek 6 dziewczyn zagra mecz-sparing z GKS Sierakowice wraz z dziewczynami z Malborka ,będzie to kolejny krok w doborze na Mistrzostwa Polski U-13 ,które w kwietniu zostaną rozegrane w Wielkopolsce i 3 zawodniczki po sparingu dostaną się do ścisłej kadry. Na sparing powołane zostają:

Zuzanna Płotka ,Julia Cyman -BRAMKA

Karolina Koszałka,Dominika Bojanowska - OBRONA

Wiktoria Malek , Dajana Kobiela  -ATAK

W piątek trening odwołany za to w sobotę gramy sparing z zawodnikami z Sulęczyna rocznik różny wszystkie zawodniczki proszę o obecność .Sparing sobota godz.10:00 zbiórka 9:30 na orliku.Ubrać się stosownie do warunków pogodowych.

Ostatni trening przed przerwą to wtorek 28.03 a następny zorganizowany trening to kwiecień 18.Jeśli się coś zmieni to będę na bieżąco informował.