Kolejka Ligowa w Brusach!!

Mecz Salos Brusy - "expert"PANTERY Sierakowice/Malbork 3:1 bramka Julia Jędrzejewska.
Mecz od początku wymknął się nam z pod kontroli,przeciwnik niczym nas nie zaskoczył poza skutecznymi strzałami.Niestety w pierwszej połowie trzy błędy zaważy na wyniku meczu,odpowiedzieliśmy tylko bramką Julii Jędrzejewskiej.W drugiej połowie 30 min atakowaliśmy zawodników z Brus lecz pomimo świetnych akcji zostały one skutecznie przerywane.Mecz mógł się podobać w pierwszej to gospodarze byli o niebo lepsi a w drugiej to nasze PANTERY przygwoździły zawodników z Brus.
Po meczu dziadek Wiktorii Pan Dułak ufundował nam pobyt w pewnym punkcie gastronomicznym za ,który bardzo dziękujemy.Za tydzień DERBY Sierakowic.